Jerneja Fischer Knap u.d.i.a
Gruberjevo nabrežje 20
1000 Ljubljana
T: +386 41 334142
Ep: jerneja.fischer.knap@medprostor.si
1000 Ljubljana
T: +386 41 334142
Ep: jerneja.fischer.knap@medprostor.si
ŽIVLJENJEPIS
1973 | rojena v Ljubljani |
1994 - 1999 | opravljala delo demonstratorja na Fakulteti za arhitekturo pri predmetih: seminar, družbene zgradbe 2, družbene zgradbe 1 (prof. Miloš Bonča, prof Miloš Florijančič) |
1999 | diplomirala pod mentorstvom prof. dr. Miloša Bonče |
2000 | član Društva arhitektov Ljubljana |
1999 - 2003 | delovala v avtorski skupini A.BIRO (z Milošem Florijančičem, Matejem Blenkušem) |
2003 | delovala v arhitekturnem studiu A T E L I E R, pod vodstvom Jurija Kobeta |
2004 | združeni v arhitekturni studio A T E L I E R a r h i t e k t i |
2011 | ustanovi arhitekturni atelje MEDPROSTOR (z R. Žnidaršič) |
NATEČAJI
1999 | 2. nagrada na javnem natečaju za ureditev kareja na Masarykovi v Ljubljani |
(z Milošem Florijančičem, Primožem Hočevarjem) | |
2000 | 1. nagrada na javnem natečaju za ureditev tržnice v Novi Gorici |
(z Milošem Florijančičem, Primožem Hočevarjem) | |
2000 | 1. nagrada na javnem natečaju za garažno hišo Šarabon v Ljubljani |
(z Milošem Florijančičem, Matejem Blenkušem) | |
2002 | 1. nagrada na vabljenem natečaju za ureditev Lenta v Mariboru |
(z Milošem Florijančičem, Matejem Blenkušem) | |
2002 | 2. nagrada na javnem natečaju za Srednjo živilsko šolo v Ljubljani |
(z Milošem Florijančičem) | |
2002 | 1. nagrada na vabljenem natečaju za prenovitev in razširitev bolnice na Golniku |
(z Milošem Florijančičem, Matejem Blenkušem, Nevenko Sedej) | |
2004 | 1. nagrada na javnem natečaju za ureditev Lutkovnega gledališča v kompleksu Minoritskega samostana v Mariboru |
(z Jurijem Kobetom, Špelo Kokalj, Uršo Podlipnik,Vidom Razingerjem, Rokom Žnidaršičem) | |
2004 | zvišana 2. nagrada za elaborat Mrtvaškega mostu na javnem natečaju za ureditev prostora Ljubljanice in Gruberjevega prekopa |
(z Jurijem Kobetom, Špelo Kokalj, Uršo Podlipnik, Vidom Razingerjem, Samom Mlakarjem, Rokom Žnidaršičem) | |
2004 | poseben odkup za območje Špice na javnem natečaju za ureditev prostora Ljubljanice in Gruberjevega prekopa |
(z Jurijem Kobetom, Špelo Kokalj, Uršo Podlipnik, Samom Mlakarjem, Vidom Razingerjem, Rokom Žnidaršičem) | |
2005 | izbran projekt za izvedbo Mrtvaškega mostu |
(z Jurijem Kobetom, Špelo Kokalj, Uršo Podlipnik, Samom Mlakarjem, Vidom Razingerjem, Rokom Žnidaršičem) | |
2007 | 3. nagrada na natečaju za Srbsko pravoslavno cerkev v Ljubljani, ureditev župnijskega doma s pripadajočo okolico |
(z Jurijem Kobetom, Majo Kovačič, Samom Mlakarjem, Rokom Žnidaršičem) | |
2014 | 1. Nagrada na javnem natečaju za Osnovno šolo in vrtec Cerklje ob Krki |
(z R.Žnidaršič) |
NAGRADE
2003 | nagrada Domofin za individualno hišo na Kovskem Vrhu |
(z Milošem Florijančičem, Matejem Blenkušem) | |